fbpx

Mokymo programos

Atsakomybė ir profesionalumas – tai kriterijai, kuriais vadovaujamės organizuodami mokymus ir seminarus. 

Nuotoliniai mokymai organizuojami privatiems asmenims, įvairaus dydžio įmonėms ir organizacijoms bei tikslinėms grupėms. Nuotolinių mokymų platforma teikia daug galimybių mokantis savarankiškai ar pasitelkiant grupės užsiėmimus. 

pirmieji žingsniai

Kaip prasideda mokymasis?

1 ŽINGSNIS

Registracija į mokymus

Pasirenkate norimus mokymus, įeiname į jų aprašymą bei paspaudžiame mygtuką - įsigyti šiuos mokymus. Užpildome trumpą registracijos formą, sumokame nurodytą sumą ir laukiame el. paštu atsiųstos informacijos.

2 ŽINGSNIS

Apmokėjimas už mokymus

Apmokėjimas vykdomas elektroniniu būdu, naudojantis saugiu metodu, el. parduotuvės principu paremtu apmokėjimo būdu, piniginė transakcija įvykdoma naudojantis Paysera platforma.

3 ŽINGSNIS

Mokymų pradžia!

Sėkmingai apmokėjus už pasirinktus mokymus, į el. paštą, atsiunčiamas informacinis laiškas su prisijungimo duomenimis, jungtis prie mokymo platformos. Mokymai vyksta per ZOOM.

7
mokymo programos
1600
baigė mokymus
9.7 /10
dalyvių įvertinimas*
atsakome, tai kas aktualiausia

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kaip galiu įsigyti mokymus?
  Mokymus įsigyti galima pagal 3 žingsnių instrukciją: išsirinkti norimą mokymo programą, registruotis į ją, pildant registracijos/apmokėjimo formą, gauti informacinį laišką su prisijungimo nuoroda.
 • Kaip vyksta apmokėjimas už mokymus?
  Apmokėjimas už mokymus atliekamas saugiu atsiskaitymo būdu, per Paysera sistemą, el. parduotuvės principu, pasirenkant bankines sistemas ar tradicinius būdus. Yra galimybė apmokėjimus vykdyti, pagal išrašytas išankstines sąskaitas. Po apmokėjimo visada išduodame elektroninę sąskaitą faktūrą.
 • Ar gausiu mokymo dalyvių pažymėjimą?
  Taip, mokymų pažymėjimas atsiunčiamas, registracijos metu nurodytu el. paštu, baigus mokymus. Visi išduodami pažymėjimai yra elektroniniai.
 • Ar gausiu mokymų metodinę medžiagą?
  Taip, pasibaigus mokymams, atsiųsime prisijungimą prie virtualios mokymo/si aplinkos, kurioje rasite, tai kas mokymuose yra svarbiausia.
 • Kada gausiu prisijungimus prie mokymų?
  Kai užsiregistruosite, apmokėsite už pasirinktą mokymo programą. Jums bus atsiųsti duomenys, likus ne daugiau kaip 1-2 dienai iki mokymų pradžios, el. paštu gausite prisijungimo duomenis, kitą svarbią informaciją ir mokymų grafiką, jeigu mokymai truks ilgiau nei 1 susitikimą.
 • Kokie reikalavimai dalyvaujant mokymuose?
  Stengiamės, kad klientams nekiltų kokių nors nepatogumų, mokantis nuotoliniu būdu. Pagrindinė techninė įrangą, kuri reikalinga kokybiškam mokymuisi: kompiuteris arba kitas techninis įrenginys, internetas, garso kolonėlės arba ausinės.
 • Kokia naudojama mokymo platforma?
  Nuotoliniams mokymams visada naudojame ZOOM platformą. Prieš mokymus apie tai informuojame, dalyviams išsiunčiamos trumpos naudojimo/si instrukcijos.
 • Kada gausiu sąskaitą faktūrą?
  Sąskaitą faktūrą gausite po nuotolinių mokymų, su kita svarbia informacija, kuri Jums bus atsiųsta, registracijos metu nurodytu el. paštu.

* dalyvių įvertinimas skaičiuojamas, pagal gautus rezultatus, iš po mokymų siunčiamų, anoniminių grįžtamojo ryšio anketų.