Mokymų pradžia

Kokie pirmieji žingsniai?

1 ŽINGSNIS

Registracija į mokymus

Pasirenkame norimą programą, įeiname į jos aprašymą bei pasirenkame mygtuką - registruotis į mokymus. Užpildome trumpą registracijos formą, apmokame ir laukiame el. paštu atsiųstos informacijos.

2 ŽINGSNIS

Apmokėjimas už mokymus

Apmokėjimas vykdomas elektroniniu būdu, naudojantis saugiu metodu, el. parduotuvės principu paremtu apmokėjimo būdu, piniginė transakcija įvykdoma naudojantis Paysera platforma.

3 ŽINGSNIS

Mokslų pradžia!

Sėkmingai apmokėjus už pasirinktus mokymus, į el. paštą, ne anksčiau kaip prieš 2 dienas, atsiunčiamas informacinis laiškas su prisijungimo duomenis prie mokymo aplinkos. Po mokymų, su kitais duomenimis.

Informacijos šauklys

Mes žinome, kad Jums norisi detalesnės informacijos apie mokymus, jų trukmę, kainą, dėstančius lektorius, todėl parengėme trumpąjį informacijos šauklį, kuris padės paprasčiau surasti reikalingą informaciją.

dažniausiai užduodami klausimai

Atsakome, tai kas aktualiausia

 • Kaip galiu įsigyti mokymus?
  1 žingsnis. Išsirinkite mokymų programą http://moksloakademija.lt/mokymai 2 žingsnis. Pasirinkite norimą programą, užeikite į ją, viduje rasite daug informacijos ir registracijos mygtuką. Užpildykite formą ir apmokėkite. 3 žingsnis. Gaukite informacinį laišką. Gaukite visą informaciją, prisijungimo nuorodą taip pat.
 • Kaip vyksta apmokėjimas už mokymus?
  Apmokėjimas už mokymus atliekamas saugiausiu atsiskaitymo būdu, per Paysera sistemą, el. parduotuvės principu, per pasirenkamas bankines sistemas ar tradiciniais būdais. Yra galimybė apmokėjimus vykdyti, pagal išrašytas išankstines sąskaitas. Po apmokėjimo išduodama sąskaita faktūra.
 • Ar gausiu mokymo dalyvių pažymėjimą?
  Taip, mokymų pažymėjimas atsiunčiamas, registracijos metu nurodytu el. paštu, sėkmingai baigus mokymus. Visi išduodami pažymėjimai yra elektroniniai.
 • Ar gausiu mokymų metodinę medžiagą?
  Taip, pasibaigus mokymams, atsiųsime sutrumpintą mokymų metodinę medžiagą (skaitmeninę), el. paštu.
 • Kada gausiu prisijungimus prie mokymų?
  Kai užsiregistruosite, apmokėsite už pasirinktą mokymo dalyką, jums bus atsiųsti duomenys likus ne daugiau kaip 2 dienoms iki mokymų pradžios, el. paštu gausite prisijungimo duomenis, kitą svarbią informaciją ir mokymų grafiką, jeigu mokymai trunka daugiau nei 1 paskaitą,
 • Kokie reikalavimai dalyvaujant mokymuose?
  Stengiamės, kad klientams nekiltų kokių nors nepatogumų, mokantis nuotoliniu būdu. Pagrindinė techninė įrangą, kuri reikalinga kokybiškam mokymuisi: kompiuteris arba kitas techninis įrenginys, internetas, garso kolonėlės arba ausinės.
 • Kokia naudojama mokymo platforma?
  Nuotoliniams mokymams naudojame Zoom platformą. Kokia programa bus transliuojami mokymai visada informuosime el. paštu, su kita svarbia informacija.
 • Kada gausiu sąskaitą faktūrą?
  Sąskaitą faktūrą gausite po nuotolinių mokymų su kita svarbia informacija, kuri jums bus atsiųsta el. paštu.

Džiaugiamės, kad prisijungėte prie mūsų!

Sėkmės ir svarbių pasiekimų, žinių pasaulyje!