Kas mes esame?

Kokybiškus nuotolinius mokymus organizuojanti ir teikianti organizacija

Esame profesionali, žingeidi, nuolatos auganti ir tobulėjanti komanda, galinti pasiūlyti inovatyvius mokymų sprendimus. Jau daugiau kaip 10 metų teikiame informacinių technologijų mokymų paslaugas, kuriame šiuolaikišką skaitmeninį turinį ir informacinius technologinius sprendimus. 

0 +
baigę mokymus
0 +
profesionalūs dėstytojai
0 %
mumis pasitiki
Geriausia mokymo platforma

Kodėl mes esame geriausi?

Aukštos kokybės mokymų programos

Ilgai tobulindami, sukūrėme aukštos vertės mokymus, kurie atitinka šiuolaikinėms technologijoms taikomus praktikos kokybės standartus.

Savo srities profesionalūs dėstytojai

Norėdami perteikti pačias naujausias technologijų ir sveikatos mokslų žinias, suradome savos srities profesionalus, kurie informaciją perteikia kūrybiškai ir inovatyviai.

Inovatyvi mokymų valdymo aplinka

Suprasdami šiandienos žinių svarbą ir perteikiamumo sudėtingumą, viską supaprastinome ir pateikėme, tai kas svarbiausia, naudojant šiuolaikines virtualias mokymo aplinkas.

Raimundas

iniciatorius ir vadovas

Mūsų akademijos ištakos


Nuotoliniai mokymai pradėjo dominti, dar studijų metais, kaip nauja alternatyva tradiciniam mokymuisi, tai nauja ir inovatyvi mokslo sritis, apipinta moderniųjų informacinių technologijų.

Prieš daugiau kaip dešimtmetį pradėti pirmieji mokymai, buvo realizuojama viena mokymo programa - kompiuterių įvadas, tai pažintis su kompiuterio aplinka, pagrindinėmis programoms ir specializuotomis biuro programomis.

Mokymų programa daugybę kartų buvo tobulinta, atnaujinta, vėliau įdiegta virtuali mokymo aplinka, ženkliai palengvinusi mokymo procesą, registracijos bei apmokėjimo sistemos.

2022 m. atsinaujinome dar kartą, šį kartą turime visiškai naują internetinę sistemą, su registracijos ir apmokėjimo sistemomis, išsamios informacijos blokais. Taip pat atnaujintą virtualią mokymo aplinką, saugią ir paprastą aplinką, kurioje vyksta visas mokymo procesas. Turime atnaujintas visas mokymo programas ir laboratorinių darbų bazes.


Sėkmingas kelias prasideda su mumis!