fbpxMedicinos ir technologijų konferencijos registracija

0 Dienos
0 Valandos
0 Minutės
0 sekundės

Apie konferenciją

Medicina ir technologijos yra labiausiai besivystančios sritys, o darni jų bendrystė tik dar labiau didina jų progresyvų vystymąsi. Pirmasis žingsnis žengtas 2021 m. sausio 9 d., kai įvyko I-oji konferencija „Technologijos medicinoje“, kuri buvo pradžia šių dviejų bendruomenių bendradarbiavimui, įgyvendinant medicinos ir technologijų bendruomenei skirtos platformos sukūrimą, kurioje išskiriami pagrindiniai moduliai: sklaida, edukacija, virtualios laboratorijos ir konsultacijos visuomenei. 
II-oji konferencija orientuojama į medicinos ir informacinių technologijų progresyvias idėjas, naujus iššūkius, naujausius sprendimus, atradimus, ir technologijų taikymą.
Ši konferencija skirta skaitmeninių technologijų, inžinerinių mokslų, informatikos ir medicinos krypčių studentams, mokslininkams, specialistams, gydytojams, rezidentams ar visiems besidomintiems šiomis sritimis.

Kokios pagrindinės temos?

Ko mus išmokė pandemija?

Medicinos ir skaitmeninių technologijų atstovų įgyta patirtis ir pokyčiai jų veiklos sferose, nauji verslo modeliai, naujos gydymo tendencijos ir sprendimai.

Skaitmeninių veiklų meikeriai

Skaitmeninių technologijų ir visuomenės kūrėjai, kuriantys socialiniuose tinkluose ar virtualioje aplinkoje atskirus gyvenimus, įgyvendinantys skaitmeninius verslus, galintys pristatyti produktus.

Veiklų sužaidybininimas (geiminimas)

Kiek mūsų visuomenė brandi naudotis naujausiomis technologijomis, sekti tendencijas, integruoti skaitmeninius objektus veiklose: virtualūs turai, virtualios laboratorijos, 3D vaizdai, virtuali realybė.

Jaunųjų medikų iššūkiai

Kas lėmė Jūsų pasirinkimą tapti gydytojais ar medicinos atstovais, įdomūs pirmieji įspūdžiai, pirmosios emocijos, sprendimai, loginių sprendimų paieškos.

Infocentras

Registracijos forma

Registracija_medit (#6)