fbpx

Apie projektą

MEDIT – medicinos ir technologijų platforma revoliucinis projektas, sukuriantis inovatyvų būdą pasiekti sinergiją tarp medicinos ir technologijų, skirtą klientui, pacientui. Ši platforma suteiks naudotojams galimybes pasinaudoti nuotolinėmis konsultacijomis su gydytojais, skatins medicinos ir technologijų specialistų bendradarbiavimą, bendrus edukacinius projektus, mokymus, seminarus, konferencijas.
Projektas bus įgyvendintas ir atvertas 2024 m. birželio mėn. 

Kviečiame prisijungti medicinos studentus, rezidentus ir gydytojus, siekiant sukurti unikalų pojektą.  

Projekto pagrindinės dalys

Kam bus skirta platforma?

Platforma bus skirta medicinos ir technologijų specialistams, visuomenei, kuri ieško atsakymų į svarbius sveikatos atsakymus, kuri ieško patarimų, sveikos gyvensenos mokymų.

Kas kurs turinį platformoje?

Turinys bus kuriamas profesionalių, savo srities specialistų, galinčių visuomenę konsultuoti, suteikti reikiamas kompetencijas, mokymų tematika.

Ar bus apsaugotas visuomenės saugumas?

Taip, saugumas ir privatumas yra pagrindinės platformos vertybės, užtikrinant, kad visi konsultacijų procesai vyktų patikimai. Platfomos prieinamumas bus siejamas draugiška vartotojams sistemos aplinka.

Ar bus naudojamas dirbtinis intelektas?

Šis projektas orientuotas į modernius sveikatos priežiūros poreikius, siekiant sukurti ryšį tarp pacientų ir gydytojų, kurie gali dalintis žiniomis. Dirbtinio intelekto technologijos bus neatsiejamas žingsnis.

Kviečiame registruotis medicinos studentus, rezidentus bei gydytojus prie šio unikalaus projekto. Visus, kurie užsiregistruos įtrauksime į darbo grupę. 

 

Registracijos forma

MEDIT projektas