fbpx

Mokslo avilys

Tai technologinių krypčių nuotoliniai mokymai, seminarai, konferencijos, skirti įstaigoms ir organizacijoms. 

Turėdami skaitmeninių technologijų, edukacinių įrankių naudojimo ir taikymo profesionalios patirties, teikiame nuotolinius mokymus, grįstus naujausiomis žiniomis. 

Jos puikiai pritaikomos įmonių ir organizacijų bendruomenėse. 

250
mokėsi žurnalistų
500
mokėsi medikų
140
mokėsi pareigūnų

Dirbtinis intelektas kūryboje

Kviečiame meno, pramogų, kultūros pasaulio atstovus į nuotolinį ateities technologijų – dirbtinio intelekto taikymo praktinį seminarą. 

Mūsų organizuojamus mokymus jau baigę daugiau nei 1600 dalyvių iš visos šalies, taip pat specifinių grupių dalyviai: žurnalistai, policijos pareigūnai, medikai. 

Seminaras nemokamas ir vyks 2024 m. kovo 27 d., 18.30 val. (2 val.). 

 

Kūrybinės dirbtuvės

Kviečiame prisijungti prie mūsų kūrybinių dirbtuvių renginių. Siekiame sujungti žmones iš visos šalies ir skatinti kūrybiškumą. Tai puiki galimybė dalintis idėjomis, įkvėpimu ir išmokti kažką naujo kartu su talentingais menininkais bei kūrybingomis asmenybėmis.

Kūrybinės dirbtuvės leis išmokti dirbti Šablonų kūrimo platforma CANVA, taikant dirbtinio intelekto principus ir technines priemones.

Kūrybinės dirbtuvės vyks 2024 m. balandžio 16-17 d. 18.30 val.
Kaina 40 Eur.

Bendradarbiaukime, eksperimentuokime ir kurkime kartu!

Skaitmeninė diena

Prisijunkite prie mūsų skaitmeninės dienos seminaro, skirto pasidalinti žiniomis apie skaitmeninius įrankius socialiniuose tinkluose, socialinio tinklo tendencijomis, išmokstant efektyviai naudoti skaitmeninius įrankius, siekiant pritraukti auditoriją ir padidinti pardavimus.

Mes tikime, kad šis seminaras taps ne tik naudinga patirtimi, bet ir puikiu būdu plėsti savo žinias bei bendrauti su tais kolegomis, kurie taip pat domisi skaitmeninėmis technologijomis bei socialiniais tinklais. 

Seminaras vyks nuotoliniu būdu, 2024 m. gegužės 20 d., 18.30 val. 
Kaina 20 Eur.

MEDIT nuotolinė konferencija

Medicina ir technologijos labiausiai besivystančios sritys, o darni jų bendrystė dar labiau prisideda prie progresyvaus jų tobulėjimo.  
Pirmasis žingsnis žengtas 2021 m. sausio 9 d., kai įvyko I-oji konferencija „Technologijos medicinoje“, kuri buvo pradžia bendruomenių bendradarbiavimui. 
II-oji konferencija orientuojama į medicinos ir technologijų progresyvias idėjas, naujus iššūkius, sprendimus ir atradimus.

Konferencija vainikuos antrojo „Mokslo akademija“ veiklos sezoną ir vyks 2024 m. birželio 22 d., 17 val. Konferencija nemokama. 

Norite organizuoti mokymus organizacijoje?

Organizuojame ir vedame įmonėms, organizacijoms vidinius mokymus, įvairiomis temomis. Jei domina mokymai šia ar kitomis temomis, susisiekite su mumis, aptarsime mokymosi planą, taip pat pagal Jūsų tematiką parengsime individualią mokymo programą. Mokymai teikiami tik nuotoliniu būdu. 

Susisiekite su mumis el. paštu info@moksloakademija.lt arba užpildydami formą.