KAS YRA MOKSLO AVILYS?

Organizuojame technologinių krypčių nuotolinius mokymus, seminarus, konferencijas, ilgalaikius mokymus jaunimui, tikslinės grupės ir verslui

 

Turėdami edukacinės patirties, technologijų srityje, ją perteikiame platesniam visuomenės spektrui, organizuodami seminarus, konferencijas, ilgalaikius ir trumpalaikius mokymus tikslinėms grupėms bei verslo, švietimo, kultūros bendruomenėms. 

180 +
mokėsi žurnalistų

Mokymai tikslinėms grupėms

Organizuojame nemokamus nuotolinius mokymus medicinos srities atstovams, kurie gali pasirinkti iš dviejų mokymo programų: Šablonų kūrimas CANVA platforma arba Socialinių tinklų rinkodara. 
Mokymai vyks nuotoliniu būdu 2023 m. spalio mėn. 

– Šablonų kūrimas CANVA platforma 
   2023 m. spalio 3 ir 5 d., 18.30-20.45 val., 6 akad. val.
– Socialinių tinklų rinkodara
2023 m. spalio 9 ir 11 d., 18.00-20.15 val., 6 akad. val. 
Visi mokymai vyks per ZOOM platformą, bus įrašinėjami ir suteikiamas prisijungimas prie virtualios mokymo aplinkos (VMA).

 

Nuotolinė konferencija MEDIT

Medicina ir technologijos yra labiausiai besivystančios sritys, o darni jų bendrystė tik dar labiau didina jų progresyvų vystymąsi. Pirmasis žingsnis žengtas 2021 m. sausio 9 d., kai įvyko I-oji konferencija „Technologijos medicinoje“, kuri buvo pradžia šių dviejų bendruomenių bendradarbiavimui.
II-oji konferencija orientuojama į medicinos ir informacinių technologijų progresyvias idėjas, naujus iššūkius, naujausius sprendimus, atradimus, ir technologijų taikymą.
Konferencija vyks 2024 m. sausio 20 d., 17 val. Konferencija nemokama.