fbpx

Mokslo avilys

Tai technologinių krypčių nuotoliniai mokymai, seminarai, konferencijos, skirti įstaigoms ir organizacijoms. 

Turėdami skaitmeninių technologijų, edukacinių įrankių naudojimo ir taikymo profesionalios patirties, teikiame nuotolinius mokymus, grįstus naujausiomis žiniomis. 

Jos puikiai pritaikomos įmonių ir organizacijų bendruomenėse. 

mokėsi žurnalistų
250
mokėsi medikų
500
mokėsi pareigūnų
140
mokėsi kūrybininkų
250

Dirbtinis intelektas švietime

Prisijunkite prie nuotolinio seminaro – dirbtinis intelektas švietime, švietimo darbuotojams norintiems įgyti technologinių kompetencijų bei žinių apie naudojamus įrankius, dalyvaujant šiuolaikinėje švietimo sistemoje.
Pagrindinės seminaro temos:
– Kas yra dirbtinis intelektas ir taikymas realiame pasaulyje;
– Žala ir padariniai;
– Šalies dirbtinio intelekto startuoliai ir jų produktai;
– Intelekto užduočių praktiniai sprendimai.
Seminaras vyks 2024 m. gegužės 16 d., 18 val. Kaina 12 Eur.

Skaitmeninė diena

Prisijunkite prie mūsų skaitmeninės dienos seminaro, skirto pasidalinti žiniomis apie skaitmeninius įrankius socialiniuose tinkluose, socialinio tinklo tendencijomis, išmokstant efektyviai naudoti skaitmeninius įrankius, siekiant pritraukti auditoriją ir padidinti pardavimus.

Mes tikime, kad šis seminaras taps ne tik naudinga patirtimi, bet ir puikiu būdu plėsti savo žinias bei bendrauti su tais kolegomis, kurie taip pat domisi skaitmeninėmis technologijomis bei socialiniais tinklais. 

Seminaras vyks nuotoliniu būdu, 2024 m. gegužės 20 d., 18.30 val. 
Kaina 20 Eur.

MEDIT nuotolinė konferencija

Medicina ir technologijos labiausiai besivystančios sritys, o darni jų bendrystė dar labiau prisideda prie progresyvaus jų tobulėjimo.  
Pirmasis žingsnis žengtas 2021 m. sausio 9 d., kai įvyko I-oji konferencija „Technologijos medicinoje“, kuri buvo pradžia bendruomenių bendradarbiavimui. 
II-oji konferencija orientuojama į medicinos ir technologijų progresyvias idėjas, naujus iššūkius, sprendimus ir atradimus.

Konferencija vainikuos antrojo „Mokslo akademija“ veiklos sezoną ir vyks 2024 m. birželio 22 d., 17 val. Konferencija nemokama. 

Norite organizuoti mokymus organizacijoje?

Organizuojame ir vedame įmonėms, organizacijoms vidinius mokymus, įvairiomis temomis. Jei domina mokymai šia ar kitomis temomis, susisiekite su mumis, aptarsime mokymosi planą, taip pat pagal Jūsų tematiką parengsime individualią mokymo programą. Mokymai teikiami tik nuotoliniu būdu. 

Susisiekite su mumis el. paštu info@moksloakademija.lt arba užpildydami formą.